شرکت پیتزا قیفی ایران( صنایع غذائی پیشرو) سه روش خرید و ثبت سفارش را برای مشتریان عزیز خود فراهم کرده که این روش عبارتند از:


۱- مراجعه حضوری به ادرس شرکت و بازدید از نمایشگاه دستگا هها و تجهیزات تولیدی شرکت و استفاده از مشاوره حضوری از کارشناسان و مشاوران متخصص شرکت و ثبت قرارداد رسمی سفارش

۲- خرید غیر حضوری  (تلفنی)

۳- تکمیل فرم زیر


در حال حاضر هر ۳ روش خرید در این شرکت امکان پذیر بوده اما در آینده ای نزدیک نیز پیشبرد هایی را در نوع خرید تجهیزات و دستگاه  از این شرکت شاهد خواهید بود.
اما در نحوه خرید حضوری از شرکت، مشتریان می توانند با حضور در آدرس درج شده در تماس با ما وبسایت از ساعت های 9 صبح الی 4 بعداظهر از محصولات مورد نظر خود دیدن کرده و سپس خرید نمایید. هنگام خرید حضوری می توانید قبل از خرید نیز شاهد نحوه کار و عملکرد دستگاه های مورد نظر خود توسط پرسنل شرکت باشید.
در خرید غیر حضوری می توانید با مشاهده تصویر محصول و دستگاه مورد نظر و مطالعه دقیق توضیحات مربوط به دستگاه و تجهیزات ان پس از انتخاب کالای مورد نظر خود کافیست با تماس تلفنی از مشاوره تلفنی نیز بهرمند گردید و اقدام به ثبت سفارش خرید دستگاه بصورت تلفنی و غیر حضوری نمائید.

لطفا نام محصول و اطلاعات دقیق تماس خود را در زیر وارد کنید
نکاتی که در خرید دستگاه از شرکت پیتزا قیفی ایران می ماند.هزینه حمل و نقل آن میباشد و به دلیل اینکه با باربری ارسال میگردد هزینه چندانی پرداخت نخواهدشد و بعهده خریدار میباشد.
درضمن در این شرکت ثبت سفارش انجام میپذیرد و زمان ساخت و تحویل از یک هفته الی ده روز کاری از زمان سفارش و تنظیم قرارداد میباشد.